زمین شناخت 2017 | آموزش زمین شناسی

23 - جزیره ی آختامار در وان ترکیه و رد پای فرا زمینی ها ... شاید ! ( 2 )

23 - جزیره ی آختامار ترکیه و شاید رد پای زمینی ها ( 2 ) ( اختصاصی زمین شناخت 2017 ! )


این مطلب ( پست ) اختصاصی زمین شناخت بوده و همه اش بر اساس حدس ، گمان و فرضیات بوده و به هیچ وجه دارای ساختار علمی ، مستند و محکمی نمی باشد .


یک سری از عکس ها در این مطلب از ویکی پدیا گرفته شده و یک سری هم اختصاصی زمین شناخت 2017 ( مربوط به اوایل اردیبهشت 1397 ) بوده . ( خودم در داخل جزیره ی آختامار تهیه کردم . )


در مطلب قبلی تا در کلیسا جلو رفتیم و ... .


ولی قبل از اینکه هر چی که بگم ... در فکر ارائه ی این مطلب بودم و در حین جست و جو و مطالبی که از قبل مطالعه کرده بودم و جا هایی که رفته بودم و ... که یهو به نظرم اومد که شهر بسطام که 11 و 14 خرداد 1397 به اونجا هم یه سری زدم توی مطلب قبل در شکل های برش داده شده از شکل های 1 و 2 و فیلم مربوط به جنگل ابر بسطام که روز 14 خرداد 1397 ( http://www.namasha.com/v/X2bkyQFx ) فیلم برداری کردم ( راه هایی که در فیلم مشخص در شکل های 1 و 2 برش خورده می تونین ببینین ) همون اوایل و فیلم و از همه مهم تر این که ساختار های داخلی کلیسای آختامار ( داخل کلیسا ) و مجموعه ی زیارتی بایزید بسطامی خیلی شبیه به هم هستن . ( داخل زیارت گاه ) و خط هایی هم که در اشکال موجود تا حدودی در جنگل ابر یافتم و دوباره از مهم تر این شکل که از داخل محراب طوری گرفتم . ( خط واصل های جدا شونده ) ( معماری اسلامی ) دوباره دایره های تو در تو و متد المرکز .


23 - جزیره ی آختامار در وان ترکیه و رد پای فرا زمینی ها ... شاید ! ( 2 )


حالا از همه جالب تر این که ( شاید حس من این جوری بود ) داخل کلیسا ( بخش دوم کلیسا دو جای تنگ و تاریک بود که وقتی که وارد شدم به دست راستی رفتم وقتی میری داخلش همه جا تاریک ( فکر کنم برای دعا و نیایش و خلوت کردن بوده . ) و فقط یه نوری از بالا میزنه ( روزنه ی کوچک ) و داری میای بیرون ( خارج میشی انگاری از یه دنیای خلوت گرا به دنیای ماشینی وارد میشی واقعآ همون چند ثانیه بسه + این که وقتی داخل محراب طوری هم رفتم همون حس بهم دست داد . ( انگاری یه نیروی فوق بشری فرا زمینی بهت دست میده . )


کنار قبر بایزید بسطامی ( دست راست ) ( اختصاصی زمین شناخت 2017 ) ( به علامت های شبیه صلیب توجه کنید . ) ( این فقط یه تشابه و در زمین شناخت 2017 نه تبلیغ چیزی ( دین ، آیین ، مذهب ، فرد ، شخص و ... ) می شود و نه را جع به چیزی ( دین ، آیین ، مذهب ، فرد ، شخص و ... ) بد گفته می شود .


خارج از بحث : ( تکه تکه های هر بخش به هم بچسبونید . میشه یه طور دستگاه یا ماشین طوری در آورد . )


کنار قبر بایزید بسطامی ( دست راست )


داخل زیارت گاه ( محراب طور )


داخل زیارت گاه ( محراب طور )


داخل کلیسا ...


داخل کلیسای آختامار


تصاویر شاید مربوط به فرا زمینی ها باشد ... .


ادامه دارد ...


داخل کلیسا ...


داخل کلیسای آختامار !!!

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)